Öncelikle belirtmek isterim ki : doğum günüme kalan süre

00

Gün


00

Saat


00

Dakika


00

Saniye


Kimdir ?

85’ten beri Dünya’yı tanımaya çalışıyorum. Klişelerden en sevdiğim: her gün kendime yeni bir şey katmaya çalışıyorum. Bununla birlikte bir zaman bir çok üniversite öğrencisi gibi anket işi yaptım. Biraz insanları tanıdım. Sonra Blackberry’de çalışım ama o zamanlar blackberry’de Blackberry’ydi hani. En baba cihazdı. Sonra ben işi bırakınca işleri bozuldu. Ben de Turkcell’de çalışmaya başladım. Yaklaşık 7 yıl sürecinde Teknoloji uzmanı olarak başladığım işimi Perakende Gelişim Uzmanı olarak tamamladım. Oradan çıkınca Turkcell’de de sorunlar baş gösterdi. Küçülüyor diyorlar bilmiyorum 🙂

Sonrasında ise ara ara hobi olarak yaptığım websitesi yapım işini biraz daha profesyonelce ele alamaya başladım. HTML web sitesi de denedim ancak sonrasında dönüp dönüp kontrol etme veya 3 yıl sonra yeniden yapılması ihtiyacı ve müşteriye çok masraf olacağını görünce hazır sistemleri tavsiye etme faslına geçtim. WordPress ise devamlı güncelliği ve bir başkası devam ettirecek olsa bile maliyetinin uygun olacağından herkese tavsiye etmeye ve websitelerini bu şekilde yapmaya başladım. Hızlandırması, güvenliğini artması vs derken bu sistemin daha işlevsel olduğuna karar verdim. Hatta alışveriş sitelerini başta hazır şablonları kullanan web sitelerinden sağlarken WordPress çözümlerinin bu konuda da yeterliliğini gördüm. Bu sayede hazır şablonların getirdiği yıllık aidat ücretinden de kurtardım müşterilerimi.

Beraber çalıştığımız Acayip İşler Atölyesinde web sitelerini yaparken aynı zamanda da hosting yönetim sistemleri konusunda da tecrübe sahibi oldum. cPanel, WHM, WHMCS ile müşteri yönetimi ve takibini yaparken Google, Facebook vb. sosyal medya üzerinde reklam yönetimini yaptım.

Artık bu alanda her gün daha iyi ne olabilir diye düşünüyor ve her yeniliği beraber çalışmaya devam ettiğimiz müşterilerde de uyguluyorum. Hizmetler sayfasından referans işlerimi de inceleyebilirsiniz.